15.09.2017
Оголошення про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2017»

Національний авіаційний університет, Навчально-науковий інститут Екологічної безпеки, кафедра екології запрошують до участі у ІІI Всеукраїнському конкурсі (згідно листа МОН України № 14.1/10-2981 від 17.09.14 р.):

«МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ»

Організатори конкурсу: Міністерство освіти і науки України, Національний авіаційний університет, Навчально-науковий Інститут екологічної безпеки, кафедра екології, Український науково-дослідний та навчальний центр хіммотології та сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин та Науково-технічна спілка хіммотологів.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

• Поводження з відходами, полігони твердих побутових відходів. Рециклінг і утилізація літаків і спецавтотранспорту.

• Водопостачання, водовідведення, технології очищення забруднених вод.

• Екологічно чисті технології та збалансований розвиток суспільства. Оцінка екологічних ризиків та екоуправління.

• Відновлювані джерела енергії, енергоефективність енерготехнології.

• Хіммотологія, екологічна хімія, альтернативні та перспективні моторні палива.

• Екологічна безпека у транспортній галузі та екобезпека урбоекосистем, технології захисту навколишнього середовища.

• Дистанційне зондування Землі та геоінформаційні технології.

Вимоги до учасників конкурсу та конкурсних робіт. До участі в конкурсі допускаються студенти, аспіранти, здобувачі ВНЗ України, а також представники екологічних організацій, науково-дослідних установ у сфері охорони навколишнього середовища та ресурсоенергозбереження, Національної академії наук, технікумів (віком до 35 років).

Конкурсні роботи виконані українською, російською або англійською мовами, приймаються в паперовому вигляді (один екземпляр обсягом 20-40 сторінок).

Усі витрати, пов’язані з участю у Конкурсі, бере на себе вищий навчальний заклад або організація, представником якої є учасник конкурсу.

Порядок проведення конкурсу. Усі роботи, що надійдуть на адресу організаційного комітету у встановлений термін (до 30 жовтня 2017 р.), на першому етапі (відбірковому) будуть розглянуті спеціально створеною комісією, до складу якої увійдуть представники кафедри екології Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету та незалежні експерти зі сфери охорони навколишнього середовища, у термін до 20 листопада 2017 р. За результатами відбіркового етапу автори-переможці будуть запрошені на кафедру екології Національного авіаційного університету для участі у конференції, що відбудеться у 7 грудня 2017 р. (другий (основний) етап конкурсу), де зможуть репрезентувати власні доробки та отримати цінні призи та нагороди.