e-mail: ecoconf@nau.edu.ua

Радомська Маргарита Мирославівна (прийом тез) –

Всеукраїнська науково-практична конференція
молодих учених та студентів "Екологічна безпека держави"

на головну сторінку
конференції
на веб-сторінку
кафедри екології
ННІЕБ НАУ
на веб-сайт
Навчально-наукового
інституту Екологічної безпеки

НАУ
на веб-сайт
Національного авіаційного університету

23.04.2020
23 квітня 2020 відбулась ХIV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів “Екологічна безпека держави”

23 квітня на кафедрі екології Національного авіаційного університету була проведена ХIV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів “Екологічна безпека держави”. До оргкомітету було подано 66 тез доповідей від учасників з 27 навчальних закладів, наукових установ та організацій зі всієї України, а також від закордонних партнерів з Польщі та Ірану.

З вітальним словом до учасників звернувся Ректор Національного авіаційного університету Ісаєнко В.М. Цей щорічний науковий захід є традиційною нагодою осмислити та проаналізувати стратегії державного та міжнародного співробітництва у сфері екологічної безпеки, які впливають на формування нової системи підтримання збалансованого розвитку та доктрини екологічної безпеки держави, на функціонування механізмів протидії екологічним загрозам та з урахуванням сучасних реалій науково обґрунтувати і окреслити перспективи подальшого вирішення та попередження екологічних проблем. З повним текстом вітального слова ректора можна ознайомитись на сайті конференції.

Оргкомітет дякує всім учасникам за участь у конференції та запрошує взяту участь наступного року. Ознайомитись з матеріалами конференції можна на сторінці http://ecoconf.nau.edu.ua/materials2020.html.