e-mail: ecoconf@nau.edu.ua

Кравець Марія Олександрівна (організаційні питання) –
044-406-74-52, 067-214-15-54

Всеукраїнська науково-практична конференція
молодих учених та студентів "Екологічна безпека держави"

на головну сторінку
конференції
на веб-сторінку
кафедри екології
ННІЕБ НАУ
на веб-сайт
Навчально-наукового
інституту Екологічної безпеки

НАУ
на веб-сайт
Національного авіаційного університету

20.04.2017
20 квітня відбулась ХI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів “Екологічна безпека держави”

20 квітня на кафедрі екології Національного авіаційного університету була проведена ХI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів “Екологічна безпека держави”. До оргкомітету було подано 147 тез доповідей від учасників з 43 навчальних закладів, наукових установ та організації зі всієї України.

30.01.2017
11-а ВНПКМУіС "Екологічна безпека держави" відбудеться 20 квітня 2017 року

Оргкомітет Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Екологічна безпека держави" затвердив термін проведення конференції та вимоги до матеріалів учасників.

Від сьогодні оновлені інформаційний лист, зразок оформлення тез та картки учасника розміщені на сторінках сайту.

21.04.2016
21 квітня відбулась Х Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів “Екологічна безпека держави”

21 квітня на кафедрі екології Національного авіаційного університету була проведена Х Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів “Екологічна безпека держави”. До оргкомітету було подано 145 тез доповідей від учасників з 49 навчальних закладів, наукових установ та організації зі всієї України.

20.04.2016
Програма Концепт-семінару «Євро-інтеграція, еко-інновації та еко-комунікації в просуванні збалансованого розвитку»

Модераторами концепт-семінару «Євро-інтеграція, еко-інновації та еко-комунікації в просуванні збалансованого розвитку» визначено основні теми, що будуть представлені до обговорення.

11.04.2016
Програма проведення конференції "Екологічна безпека держави"

Шановні учасники конференції!

За наведеними на сторінці посиланнями Ви можете ознайомитись з офіційною програмою конференції (Завантажити програму) та фактичною програмою виступів учасників (Завантажити програму виступів).

29.01.2016
10-а ВНПКМУіС "Екологічна безпека держави" відбудеться 21 квітня 2016 року

28.09.2015
Повідомлення щодо терміну проведення 10-ї ВНПКМУіС "Екологічна безпека держави"

Проведення 10-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Екологічна безпека держави" планується 19-21 квітня 2016 року.

Уточнення умов участі в конференції та розсилка інформаційного листу конференції планується наприкінці січня 2016 року. До цього моменту рекомендуємо майбутнім учасникам орієнтуватися на інформаційний лист 9-ої конференції.