e-mail: ecoconf@nau.edu.ua

Радомська Маргарита Мирославівна (прийом тез) –
044-406-74-52, 067-498-38-73

Всеукраїнська науково-практична конференція
молодих учених та студентів "Екологічна безпека держави"

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів Екологічна безпека держави Кафедра екології ННІЕБ НАУ Навчально-науковий інститут Екологічної безпеки НАУ Національний авіаційний університет
Натисніть
для переходу
на головну сторінку
конференції
Натисніть
для переходу
на веб-сторінку
кафедри екології
ННІЕБ НАУ
Натисніть
для переходу
на веб-сайт
Навчально-наукового
інституту Екологічної безпеки

НАУ
Натисніть
для переходу
на веб-сайт
Національного авіаційного університету

Матеріали конференції

15 квітня 2008 року

15 квітня 2008 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи екології та охорона навколишнього середовища» та Всеукраїнської наукової конференції студентів і молодих учених «Екологічна безпека держави», які другий рік поспіль проходять у Національному авіаційному університеті.

Зі вступним словом і привітанням до учасників олімпіади та конференції звернувся директор Інституту міського господарства Володимир Ісаєнко, заступник директора з наукової роботи Андрій Білятинський, декан факультету екологічної безпеки Володимир Криворотько, завідувач відділу організації науково-дослідної діяльності студентів і молодих вчених Лілія Геращенко.

На пленарному засіданні виступив завідувач кафедри екологічного аудиту Георгій Білявський, з доповіддю «Стан і проблеми екологічної безпеки в Україні», у якій він накреслив стратегію сталого розвитку екологічної безпеки та зазначав, що екологічна безпека у світі виходить на перше місце в програмі виживання людства, а тому зазначена тематика є актуальною на сьогодні і потребує нагального вирішення ряду глобальних проблем.

Конференція продовжить свою роботу 16 квітня секційними засіданнями за напрямами: екологічна безпека регіонів, екологічний моніторинг та менеджмент; захист довкілля та раціональне використання природних ресурсів. Планується заслухати близько 120 доповідей.

Conference photo #1 Conference photo #2 Conference photo #3 Conference photo #4 Conference photo #5 Conference photo #6

18 квітня 2008 року

18 квітня 2008 року у актовій залі Національного авіаційного університету відбулося урочисте закриття Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи екології і охорона навколишнього середовища» та Всеукраїнської наукової конференції студентів і аспірантів «Екологічна безпека держави». Були оголошені підсумки за три дні роботи олімпіади та конференції та нагороджено переможців.

Conference photo #1 Conference photo #2 Conference photo #3 Conference photo #4 Conference photo #5 Conference photo #6 Conference photo #7
upward