e-mail: ecoconf@nau.edu.ua

Радомська Маргарита Мирославівна (прийом тез) –
044-406-74-52, 067-498-38-73

Всеукраїнська науково-практична конференція
молодих учених та студентів "Екологічна безпека держави"

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів Екологічна безпека держави Кафедра екології ННІЕБ НАУ Навчально-науковий інститут Екологічної безпеки НАУ Національний авіаційний університет
Натисніть
для переходу
на головну сторінку
конференції
Натисніть
для переходу
на веб-сторінку
кафедри екології
ННІЕБ НАУ
Натисніть
для переходу
на веб-сайт
Навчально-наукового
інституту Екологічної безпеки

НАУ
Натисніть
для переходу
на веб-сайт
Національного авіаційного університету

Матеріали конференції

21 квітня 2009 року

21 квітня 2009 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з екології та Всеукраїнської наукової конференції студентів та аспірантів «Екологічна безпека держави».

Зі вступним словом і привітаннями до учасників олімпіади та конференції звернулися: директор Інституту міського господарства Олександр Запорожець, заступник декана факультету екологічної безпеки Вікторія Коваленко, завідувач кафедри екології Григорій Франчук.

На пленарному засіданні з доповіддю «Стан і проблеми екологічної безпеки в Україні» виступив професор кафедри екології Національного авіаційного університету Георгій Білявський.

Конференція працюватиме з 21 по 24 квітня за такими секціями: «Екологічна та техногенна безпека», «Екологія людини. Біорізноманіття та заповідна справа. Біологічні методи індикації та захисту довкілля», «Вплив антропогенної діяльності на довкілля. Екологічний моніторинг та менеджмент». Планується заслухати доповіді близько ста учасників з різних регіонів України.

Conference photo #1 Conference photo #2 Conference photo #3 Conference photo #4

24 квітня 2009 року

24 квітня завершили роботу Всеукраїнська студентська олімпіада з екології та Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів «Екологічна безпека держави».

У актовій залі університету відбулося урочисте закриття заходів. На початку заходу директор Інституту міського господарства Олександр Запорожець привітав учасників олімпіади та конференції, висловив їм щиру подяку за участь та гарну підготовку і передав слово завідувачу кафедри екології Григорію Франчуку, який оголосив результати. Учасники конференції отримали дипломи першого, другого та третього ступенів за кращі доповіді та подарунки за роботу у секціях «Екологічна та техногенна безпека», «Екологія людини. Біорізноманіття та заповідна справа. Біологічні методи індикації та захисту довкілля», «Вплив антропогенної діяльності на довкілля. Екологічний моніторинг та менеджмент». Крім того, було вручено 15 заохочувальних грамот: за високий рівень підготовки, науковий підхід, актуальність, екологічну значимість, кращий експеримент.

Conference photo #1 Conference photo #2 Conference photo #3 Conference photo #4 Conference photo #5 Conference photo #6 Conference photo #7
upward